Brýle

 

Z dioptrických brýlí módní doplněk

Je to důležité. Skloubit funkčnost a krásu. Už při výběru obrub dbámě na to, aby si všechno spolu krásně sedlo.

Je nám totiž jasné, že občas potřebujete poradit. Od toho tu jsme. Rádi vybereme vhodnou barevnou kombinaci, tvar i typ brýlí, který o vás na první pohled řekne kdo jste. Mluvte s námi, rádi si vyslechneme s čím jste byli spokojení. Snad ještě důležitější je pro nás vědět i to s čím jste spokojeni nebyli.

Děláme to co máme rádi a nebojíme se výzev. Nemáte li jasnou představu o tom jak by brýle měly vypadat, můžete to nechat na nás. Jsme optici, velkou měrou ale i tvoříme váš outfit. Vybíráme zodpovědně tak, aby při pohledu na Vás lidé chtěli vypadat tak dobře jako vy.

 

Brýle jako ochrana

Nosit brýle můžeme z několika důvodů. Není to již jen ostrý zrak, ale brýle poskytují i ochranu pro. A nejsou to jen ty k soustruhu, které jste si určitě představili.

Stále častěji lidské oko vystavujeme škodlivému modrému světlu, které vyzařují jak obrazovky počítačů, tablety, mobily, ale i umělé osvětlení. Velice oblíbené LED zářivky tomu všemu dodají na intenzitě a my pak v noci koukáme do stropu a přemýšlime, proč nemůžeme usnout.

Ochrana očí před škodlivým zářením je v 21. století prostě potřeba. Oko které se vyvíjelo několik milionů let najednou dostává kopanec v podobě umělého osvětlení, které škodí nejen našim sítnicím, ale i zbytečně unavuje ostatní elementy v oku.

Proto naši mzákazníkům nabízíme několik variant ochranných filtrů pro jejich brýle, které zvýší ochranu očí před škodlivým zářením. Popište nám vaše pracoviště a my vám poradíme, jaké sklíčka jsou pro vás nějvhodnější. Po dlouhodobé práci pod umělým osvětlením s těmito brýlemi budou vaše oči méně unavené, takže i po celém dni budete moci přečíst vašim dětem či vnoučatům pohádku na dobrou noc.

 

Přepadá vás strach z brýlí pro Vaše děti?

Není se čeho bát. Brýle děti nosí především pro to, aby se jim zrak skvěle vyvinul. Správnou korekcí zraku brýlemi v dětském věku předejdeme mnoha problémům v dospělosti. Děti nosí brýle pro to, aby perfektně viděli až budou velcí.

Pro děti nejsou vhodné jakékoliv obroučky

Brýlí je mnoho, pro děti ale nejsou vhodné všechny typy. Každý pes jiná ves, každý člověk jiné brýle. Při výběru brýlí pro děti záleží na mnoha faktorech. Rodičové často koukají jen na vzhled. No popravdě, často na to koukají i prodavači v optice. My ale nejsme prodavači, jsme optici. Vybíráme takové obruby, které se hodí pro konkrétní dioptrie. Velikost brýlí vybíráme tak aby jste za půl roku ,nepřišl ia neomlátili nám je o hlavu s tím že z nich dítě vyrostlo. Dětské brýle jsou pro nás závazek, proto dáme Vašim dětem jen takové brýle, jaké by jsme dali svým vlastním.

Kde najdete naše optiky?