rezervace online 

+420608942054

Brýle pro řidičky a řidiče

Napsat článek o biometrických brýlích je težší než jsem čekal. Nejradši bych opsal článek od výrobce, který nám jej vlastně připravil. Chci Vám ale dnes předat pár našich postřehů o speciálních DNEye brýlových čočkách od firmy Rodenstock. Zároveň bych Vám rád pomhl vyřešit problém 7 z 10 řidičů: Ostré vidění při řízení.

Řízení obecně je jedna z mých oblíbených činností. Věřím tomu že mnoho z vás to má stejně. Zároveň ale musím přiznat, že můj zrak není naprosto dokonalý. Pomůžu mu správnými brýlemi a je to vpohodě. Víte Jak jste na tom vy?

Brýle to není jen rámeček. Ten nám drží před očima nejpodstatnější část, brýlové čočky.
Nejsou důležité technické podrobnosti. Jednoduše jde o jedny z nejvhodnějších variant pro řidiče a zákazníky s vysokými nároky na ostrost vidění.

Měl jsem možnost sklíčka otestovat na vlastní oči, ale moje poznatky přestože jsou velice pozitivní, jsou zkreslené a můžete mě samozřejmě podezírat z neobjektivnosti.

Proto jsem se rozhodl nechat tyto sklíčka otestovat manželku, tehdy ještě přítelkyni.
Problém, který jsme u ní řešili, bylo špatné vidění při řízení v noci a za šera.


Už bez nich do auta nesednu. Se staršími brýlemi se to nedá srovnat. Jiné brýle už ani nenosím. Vidění je najednou takové jasnější. Jako bych brýle vlastně ani neměla.

No a to víte, když manžel pracuje v optice, tak těch brýlí má spoustu. Doteď jsme ale řešili vrstvy pro lepší vidění. Rozdíly byly především v tom jak se brýle čistí, nebo jak vypadají. DNEye PRO optimalizované sklíčka nabízí lepší vidění ne jen díky vrstvě na povrchu sklíčka, ale díky sklíčku samotnému.

Jak je to možné?Díky speciálnímu měření na přístroji DNEye Scanner 2 dokážeme do brýlí zapracovat kromě standartních dioptrií i podporu zraku pro vidění při horších světelných podmínkách.

To pomůže právě těm z nás, které zlobí noční řízení.

Co tedy říct závěrem?
Pokud hledáte správné brýle pro řidiče, jsou sklíčka Rodenstock DNEye výborná varianta právě pro Vás. Ať v multifokální nebo klasické variantě, dokáží nám zlepšit den díky pohodlnějšímu vidění.